Datum Dag Uur Code Categorie Afdeling Poule Speeldag Wedstrijd nr. THUIS  Ploeg BEZOEKERS  Ploeg Kapitein IC leider
20/04/2019 ZAT. 09.00 UJ13 JONGENS U13 4 K 1 7247 TCDD   T.C. DE ALK   Wout Elly
20/04/2019 ZAT. 10.30 UM15 MEISJES U15 4 H 1 6611 TCDD   LANDEN T.C. B Isabelle Elly
20/04/2019 ZAT. 11.00 UM15 MEISJES U15 3 E 1 6466 TCDD   T.C. ROOSENDAEL   Ine Elly
20/04/2019 ZAT. 13.00 H45 HEREN 45 5 C 1 4816 TCDD A T.C. NUCLEA A Reimond Ludo
20/04/2019 ZAT. 16.00 H45 HEREN 45 5 I 1 4905 TCDD B T.C. LAAKDAL   Ludo Ludo
23/04/2019 DINSD. 19.00 H35 HEREN 35 5 G 1 4337 TCDD   T.C. DE ALK B Dirk Ludo
24/04/2019 WOEN. 14.00 UM15 MEISJES U15 3 E 2 6469 TCDD   T.C. DE ALK   Ine Ludo
24/04/2019 WOEN. 16.00 UJ13 JONGENS U13 4 K 3 7250 TCDD   T.C. BEUKENHOF   Wout Ludo
24/04/2019 WOEN. 16.00 UM13 MEISJES U13 4 H 3 6283 TCDD   TENNISCENTRUM ALKEN A Fleur Ludo
26/04/2019 VRIJD. 19.00 H35 HEREN 35 6 D 1 4537 TCDD   ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN   Kevin Michel
27/04/2019 ZAT. 16.00 D25 DAMES 25 3 A 2 1595 TCDD   RACING TIENEN T.C.   Josette Elly
28/04/2019 ZOND. 10.00 UM15 MEISJES U15 4 H 2 6614 TCDD   T.C. SMASH KERMT   Isabelle Ludo
29/04/2019 ZAT. 18.00 D DAMES 7 B 1 1388 TCDD   TENNISCENTRUM ALKEN   Ophelie Ludo
2/05/2019 DOND. 19.00 H35 HEREN 35 6 D 2 4540 TCDD   TENNISCLUB LEOPOLD 2014   Kevin Michel
4/05/2019 ZAT. 13.00 H45 HEREN 45 5 C 3 4821 TCDD A T.C. BOCHOLT B Reimond Ludo
4/05/2019 ZAT. 16.00 H45 HEREN 45 5 I 3 4908 TCDD B T.C. WIMBLEDON   Ludo Ludo
5/05/2019 ZOND. 11.00 H4 HEREN (4 SPELERS) 6 J 3 3421 TCDD   T.C. TENKIE HASSELT A Thomas Elly
8/05/2019 WOEN. 19.00 H35 HEREN 35 5 G 3 4342 TCDD   TENNISCLUB ZUTENDAAL   Dirk Michel
10/05/2019 VRIJD. 19.00 H35 HEREN 35 4 O 3 4225 TCDD   RUNKSTER T.C. B Domi Elly
11/05/2019 ZAT. 09.30 UM13 MEISJES U13 4 H 5 6287 TCDD   T.C. DE BORN B Fleur Michel
11/05/2019 ZAT. 09.30 UM15 MEISJES U15 3 E 4 6475 TCDD   T.C. WIMBLEDON   Ine Michel
11/05/2019 ZAT. 14.00 D DAMES 7 B 3 1393 TCDD   T.C. BOCHOLT B Ophelie Michel
12/05/2019 ZOND. 10.00 UM15 MEISJES U15 4 H 4 6620 TCDD   TENNISCENTRUM ALKEN   Isabelle Ludo
15/05/2019 WOEN. 19.00 H35 HEREN 35 6 D 4 4546 TCDD   SPORTA HERK DE STAD T.C.   Kevin Michel
17/05/2019 VRIJD. 19.00 H35 HEREN 35 5 G 4 4347 TCDD   KTC RAPID  WATERSCHEI E Dirk Ludo
18/05/2019 ZAT. 13.30 D25 DAMES 25 3 A 5 1602 TCDD   T.C. DE BORN A Josette Elly
18/05/2019 ZAT. 16.30 H45 HEREN 45 5 C 5 4827 TCDD A GEELSE T.C.  DEN BRUUL C Reimond Ludo
19/05/2019 ZOND. 09.00 H4 HEREN (4 SPELERS) 6 J 5 3425 TCDD   TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A Thomas Ludo
24/05/2019 VRIJD. 19.00 H35 HEREN 35 4 O 5 4229 TCDD   T.C. TENKIE HASSELT C Domi Elly
25/05/2019 ZAT. 13.00 D DAMES 7 B 5 1399 TCDD   T.C. LUMMEN B Ophelie Michel