Bestuur

Voorzitter
Verantwoordelijke Tornooi, Interclub
Boons Ludo 0498/72.25.75
ludo.boons3@telenet.be
Penningmeester
Verantwoordelijke Elit
Vennekens Michel
   

Leden

Reservaties, Allerlei Boons Ludo 0498/72.25.75
ludo.boons3@telenet.be
Terreinen, Allerlei Cuypers Paul
paul.cuypers01@gmail.com
Evenementen Martens Lutgarde
lutgarde.martens@telenet.be
Administratie, Evenementen, Jeugd Maris Elly 0473/46.64.43
elly.maris@telenet.be
Administratie, Evenementen Nassen Josette
josette.nassen@gmail.com
Allerlei Saesen Davy
davy.saesen@gmail.com
Allerlei Bas Kevin
kevin.bas@gmx.com
Allerlei Ignoul Sven
sven.ignoul@telenet.be
Lessen, jeugd, tenniskampen Hannes Laitem
Laitem_Hannes@outlook.com
   

Website

Webmaster